اخبار و اطلاعیه ها


در مراسمی با حضور سرپرست واحد استانی قزوین:

پژوهشگران و دفاتر برتر کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین معرفی شدند

در این مراسم از علیرضا خاکپور، بهمن بالریان و امیر بازدار به عنوان پژوهشگران برگزیده دانشگاه جامع علمی کاربردی استان و از دفاتر کارآفرینی مراکز آموزش علمی کاربردی نیرو محرکه، مهرام و علوم و فنون قزوین با اهدای لوح و هدیه تجلیل بعمل آمد.

 

 

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، در مراسمی با حضور دکتر علی فتح طاهری سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین، معاونان و کارشناسان این واحد، روسا و کارشناسان پژوهشی مراکز آموزش علمی کاربردی استان، از پژوهشگران برگزیده و دفاتر برتر کارآفرینی دانشگاه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین، در این مراسم که بعد از ظهر روز یکشنبه 5 آذرماه در محل سالن جلسات جمعیت هلال احمر استان قزوین برگزار شد از علیرضا خاکپور، بهمن بالریان و امیر بازدار به عنوان پژوهشگران برگزیده دانشگاه جامع علمی کاربردی استان و از دفاتر کارآفرینی مراکز آموزش علمی کاربردی نیرو محرکه، مهرام و علوم و فنون قزوین تجلیل بعمل آمد.

در آغاز این مراسم، دکتر فتح طاهری با اشاره به تقارن هفته پژوهش و فناوری با پنجم آذرماه روز تشکیل بسیج مستضعفان ابراز امیدواری کرد که در مسیر پژوهش و رشد علمی کشور نیز با الگوگرفتن از فرهنگ و روحیه بسیجی گام‌های بلندی برداشته شود.

سرپرست واحد استانی قزوین به لزوم ارتباط مستمر دانشگاه جامع با سایر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و سازمان‌های ذیربط در حوزه پژوهش اشاره کرد و افزود: این ارتباطات علاوه بر هم‌افزایی، به اثربخشی و تسریع در حصول نتایج پروژه‌های پژوهشی منجر خواهد شد. وی در خصوص بسترهای لازم برای حرکت در این مسیر، ساختمان جدید واحد استانی قزوین را فضای بسیار مناسبی برای استقرار مراکز نوآوری و رشد دانست و بر استفاده از ظرفیت‌های قانونی و حمایت‌های دانشگاه برای گسترش فعالیت‌ مراکز آموزش علمی کاربردی در حوزه پژوهش‌های کاربردی تاکید کرد.

در ادامه این مراسم، مهندس نیکونژاد کارشناس مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان قزوین به بیان توضیحاتی در خصوص مراکز نوآوری و رشد پرداخت و به پرسش‌های حاضرین در مورد مراحل تاسیس این مراکز و مجوزهای قانونی لازم پاسخ گفت.

در خاتمه این مراسم نیز، از پژوهشگران برگزیده و دفاتر برتر کارآفرینی دانشگاه با اهدای لوح و هدیه تقدیر شد.

گفتنی است این برگزیدگان توسط دفتر پژوهش و کارآفرینی معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی و پس از بررسی کلیه فعالیت‌های پژوهشی و دستاوردهای علمی حائزین شرایط انتخاب و معرفی شده‌اند.

گروه: اخبار